Webinarium pt. "Sektor budowlany w Belgii – jakie polskie materiały budowlane mają szansę zaistnieć na rynku belgijskim?"

2021-06-23 - 2021-06-23

Webinarium pt. "Sektor budowlany w Belgii – jakie polskie materiały budowlane mają szansę zaistnieć na rynku belgijskim?"

Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber zaprasza przedsiębiorców na webinarium pt. „Sektor budowlany w Belgii – jakie polskie materiały budowlane mają szansę zaistnieć na rynku belgijskim?”. Przedstawimy na nim wiele informacji przydatnych dla firm zainteresowanych eksportem i rozwojem działalności na tym rynku.

Webinarium odbędzie się w środę 23 czerwca o godz.10:00 i będzie prowadzone w języku polskim.

Partnerem wydarzenia jest Sieć Badawcza Łukasiewicz Centrum Oceny Technologii.

To kolejne z cyklu szkoleń eksportowych on-line, dedykowanych przedsiębiorcom zainteresowanych rozszerzeniem działalności na rynki Belgii, Niderlandów i Luksemburga. Mają one dostarczyć użytecznej wiedzy i praktycznych porad nt. aktualnej sytuacji w branży budowlanej i jej perspektyw na przyszłość, barier wejścia na rynek, dostępnych kanałach dystrybucji, możliwości uzyskania wsparcia w zakresie wejścia na rynki Beneluksu.

Webinarium poprowadzą eksperci Regionalnego Biura Województwa Łódzkiego w Brukseli, którzy opowiedzą m.in.:

  • o sytuacji w branży budowlanej w Belgii,
  • o przepisach obowiązujących w branży na rynku belgijskim,
  • o formach wsparcia udzielanym łódzkim firmom w ekspansji na rynki Beneluksu przez Punkt Wsparcia Inwestora UMWŁ.

Do zabrania głosu podczas szkolenia zaprosiliśmy również przedstawicieli polskich firm, którzy podzielą się swoim doświadczeniem zawodowym w prowadzeniu biznesu na rynkach zagranicznych.

Webinarium organizowane jest w ramach projektu „LODZKIE GO BENELUX”, realizowanego przez Województwo Łódzkie przy dofinansowaniu z funduszy europejskich. Więcej informacji: https://bruksela.lodzkie.pl/nasze-projekty/lodzkie-go-benelux/.

logotypy