Warsztaty z Team Coachingu

2019-03-18 - 2019-03-18

Warsztaty z Team Coachingu

Opis wydarzenia:
Czy Twój zespół może być bardziej efektywny? Tak, pod warunkiem, że wprowadzisz kilka reguł pozwalających na stworzenie prawdziwej drużyny! Na warsztatach dowiesz się, jak rozwijać zespół metodami TEAM COACHINGU, czyli łagodnie, niedyrektywni i z wykorzystaniem naturalnego potencjału.
Dowiesz się, jakie czynniki decydują o sukcesie pracy zespołowej. Jak ustalać normy zespołowe oraz jak twórczo wykorzystać konflikt. Na co zwracać uwagę dobierając członków zespołu (role zespołowe wg. M.Belbina).
Dwadzieścia lat - tyle pracujemy zespołami, przyglądamy się czynnikom kształtującym świadomą, dobrą pracę zespołową. Promujemy metodę TEAM COACHINGU, czyli pracy w oparciu o realne sytuacje występujące w zespołach.

Na warsztacie podzielimy się z Wami także naszymi obserwacjami i doświadczeniami w kilku kluczowych obszarach:

  • Jak tworzyć zespół w oparciu o wartości, normy i cele w myśl idei „nie chcesz kwasu w zespole, stwórz zasady"?
  • Jak dobierać członków zespołu zwracając uwagę na element „dopasowania", a nie tylko kompetencji?
  • Jak zadbać o otwartą komunikację i nie dopuścić do sytuacji, w której problemy są „zakopywane pod dywan"

Zależy nam, abyście wyszli z warsztatu z gotowymi narzędziami, których będziecie mogli użyć w pracy z własnymi zespołami, doświadczyć na sobie!

Opis Prelegentów:
TEAM TUNING zajmuje się pracą z realnymi zespołami. „Naprawiamy zespoły" usamodzielniamy je.
Piszemy książkę o polskich zespołach, rozmawiamy w niej z menadżerami, którzy dzielą się z nami swoimi doświadczeniami. Mieliśmy ogromną przyjemność prowadzić wywiady m.in. z Lechem Kaniukiem, prof. Andrzejem Blikle czy Szymonem Miderą.

Team Tuning, to:

  • Anna Malagowska – trener biznesu z ponad 20-letnim doświadczeniem, coach ICF, team coach, wykładowca w SGH, specjalizuje się w tematyce pracy z zespołami i mentoringu dla młodych menadżerów.
  • Rafał Nykiel od prawie 20 lat pracuje jako trener, a jako coach od 2004 roku. Posiada międzynarodową akredytację trenera coachingu i team coachingu ICC. Prowadzi zajęcia na SGH, PŁ, WSB i UŁ.
  • Joanna Blewąska - specjalistka PR, copywriter. Pracuje z firmami, tworzy strategie komunikacji marki. Była rzecznikiem prasowym, dziennikarzem i redaktorem w ogólnopolskiej prasie. Jest moderatorem Design Thinking.

Agenda wydarzenia

Warsztaty z Team Coachingu 09:00 - 15:00

Temat Od Do Typ Opis
1 Warsztaty z Team Coachingu 09:00 15:00 warsztaty
logotypy