Prawo w Twoim biznesie - porady eksperckie z radcą prawnym Natalią Jaros - 31.07.2019

2019-07-31 - 2019-07-31

Prawo w Twoim biznesie - porady eksperckie z radcą prawnym Natalią Jaros - 31.07.2019

Stawiasz pierwsze kroki w kierunku prowadzenia własnej działalności? Otwierasz sklep internetowy? A może jesteś już zaawansowanym przedsiębiorcą albo influencerem, który rozwija swój biznes? To świetnie! Pozostaje tylko jedno pytanie! Czy skonsultowałeś się już z prawnikiem? Jeśli nie, to na nurtujące Cię pytania odpowie nasz ekspert - radca prawny Natalia Jaros.

Prowadząca: Natalia Jaros jest radcą prawnym w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Kielcach. Od 7 lat zajmuje się wspieraniem przedsiębiorców w ich drodze do sukcesu. Obsługiwała zarówno międzynarodowe Grupy Kapitałowe, jak i małe biznesy. Główny obszar jej działalności to prawo cywilne, ze szczególnym naciskiem na prawo umów, których przez jej ręce przewinęły się tysiące, ochrona danych osobowych, prawo pracy i prawo autorskie. 

W czym może Ci pomóc? W sprawdzeniu lub przygotowaniu bezpiecznej dla Ciebie umowy, w ocenie czy dobrze wypełniasz wszystkie obowiązki wynikające z RODO, czy regulamin w Twoim sklepie internetowym jest właściwie sporządzony (nie masz regulaminu? tym bardziej powinno Cię to zainteresować!)
Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? Pomoże w tym linkedin (www.linkedin.com/in/nataliajaros) oraz strona kancelarii (www.nataliajaros.pl). 

Agenda wydarzenia

Prawo w Twoim biznesie 09:00 - 13:00

Temat Od Do Typ Opis
1 Prawo w Twoim biznesie 09:00 13:00 warsztaty Prawo w Twoim biznesie - porady eksperckie z radcą prawnym Natalią Jaros
logotypy