Porady eksperckie z Witoldem Buraczyńskim

2019-10-17 - 2019-10-17

Porady eksperckie z Witoldem Buraczyńskim

Zapraszamy na indywidualne konsultacje eksperckie z Witkiem Buraczyńskim.
Kilka słów od naszego gościa:
"Na początku jest wiele możliwości. Wiele dróg. Ten początek szczególnie w działalności gospodarczej owiany jest pewną aurą tajemniczości wręcz magii. Wielu nie chce spróbować swoich sił bo nie wie jak zacząć, którą drogę wybrać lub boi się, że tą która wybierze może okazać się nie trafiona.
Na warsztacie chciałbym zainspirować Ciebie do tego aby pozbyć się tego strachu pierwotnego oraz rozwiać wątpliwości odnośnie tego jak zaczynać, jak planować a może nawet doprowadzić do sytuacji, w której uznasz że wszystko co robisz w biznesie jest pewnego rodzaju eksperymentem i doświadczeniem, które zawsze daje jakieś wnioski do wykorzystania na przyszłość.

W trakcie tego warsztatu opowiem o:

  1. Modelach biznesowych – rodzajach, czym są i jak się je przygotowuje,
  2. Odwadze – czyli o tym jak nie bać się próbować,
  3. Projektowaniu wizji – czyli o tym dlaczego warto do czegoś dążyć i jak to osiągać."


Zapraszamy do SkuHUB!

Witold Buraczyński - praktyk biznesu, mentor, coach biznesowy, doradca biznesowy i manager z 15-letnim doświadczeniem.
Zarządzał projektami inwestycyjnymi oraz przedsiębiorstwami o różnej skali działalności oraz strukturach organizacyjnych. Swoje doświadczenia zdobył m.in. zarządzając procesami zakupowymi komponentów dla fabryki LG Electronics, organizując i koordynując prace budowlane oraz zarządzając nowopowstałą fabryką styropianów i odlewów aluminiowych. Współpracował w tworzeniu planów projektu urbanistycznego Nowego Centrum Łodzi oraz organizował, a następnie zarządzał działem operacyjno-finansowym w oddziale IKEA Łódź.
Zdobyte doświadczenie wykorzystuje prowadząc procesy doradcze, indywidualne i grupowe dla liderów i decydentów polskich i zagranicznych firm. W swojej pracy doradczej wykorzystuje podejście eklektyczne, łącząc elementy coachingu i mentoringu z twardymi narzędziami wykorzystywanymi w zarządzaniu. Prowadzone przez niego warsztaty i procesy doradcze cechuje nieszablonowe podejście w rozwiązywaniu konkretnych problemów biznesowych czy dylematów managerskich.
Specjalizuje się w budowaniu modeli biznesowych oraz zarządzaniu zmianą w organizacjach o różnej skali działania.

logotypy