Porady eksperckie w SkyHub: "Me. The Storyteller"

2019-03-28 - 2019-03-28

Porady eksperckie w SkyHub: "Me. The Storyteller"

Opis wydarzenia:

Porady eksperckie w SkyHub, to spotkania podczas których masz możliwość skorzystania indywidualnej konsultacji z ekspertem. Podczas porady ekspert postara Ci się rozwiązać problem, który aktualnie ma Twój startup.

Opis Prelegenta:

Właściciel firmy You&Me Ewa Strzyżewska. Od ponad 20 lat zajmuję się komunikacją międzyludzką. Na wielu jej poziomach. Coaching językowy, tłumaczenia, budowanie kompetencji językowej to był początek. Szybko okazało się, iż to samodoskonalenie się, zmiana czy budowanie samoświadomości są najbardziej potrzebne osobom, z którymi pracuję. Obecnie będąc osobą dwujęzyczną, z wiedzą i doświadczeniem z zakresu coachingu prowokatywnego, psychologii, także psychologii pracy, neuroprogramowania lingwistycznego oraz lingwistyki, wspieram w rozwoju, szkolę oraz prowadzę coachingi wszędzie tam, gdzie potrzebne jest szerokie spojrzenie za temat, obiektywizm, szacunek dla Drugiego Człowieka, idące w parze z nieustępliwością, narzędziami zmiany i konsekwencją

Wsparcie z zakresu:

  • Coaching językowy
  • Przemawianie publiczne
  • Coaching osobisty w kontekście pewności siebie
  • Budowanie samoświadomości w kontekście komunikacji z innymi
  • Skupianie uwagi słuchających
  • Wyznaczanie misji i celów

Agenda wydarzenia

Porady eksperckie w SkyHub 14:00 - 18:00

Temat Od Do Typ Opis
1 Mentoring 14:00 18:00 warsztaty Opis Prelegenta: Właściciel firmy You&Me Ewa Strzyżewska. Od ponad 20 lat zajmuję się komunikacją międzyludzką. Na wielu jej poziomach.
logotypy