II Forum Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju – Łódzkie 2021

2021-09-30 - 2021-09-30

II Forum Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju – Łódzkie 2021

Forum to nowe wydarzenie w kalendarzu imprez gospodarczych w regionie, organizowane przez Województwo Łódzkie, koncentrujące się na tematach związanych ze sprawiedliwą transformacją oraz  budowaniu i promowaniu innowacyjnej gospodarki z zachowaniem zasad zrównoważonego rozwoju.

Program wydarzenia obejmuje dyskusje panelowe, rozmowy ze specjalistami z różnych środowisk oraz wystąpienia ekspertów, które są niezwykle istotne z punktu widzenia wyzwań społecznych, naukowych i ekonomicznych, a także stoiska wystawiennicze przedsiębiorstw reprezentujących „Łódzkie Marki”. Forum Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju umożliwia nie tylko wymianę poglądów, ale także inicjowanie oraz umacnianie współpracy między uczelniami i instytucjami a przedsiębiorcami w zakresie obecnych trendów w zielonej gospodarce.

W wydarzeniu biorą udział przedstawiciele środowisk biznesowych, w szczególności firmy z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, samorządowcy oraz reprezentanci sfery badawczo-naukowej  z regionu łódzkiego i całej Polski.

W tym roku ze względu na sytuację związaną z pandemią SARS-CoV-2 Forum odbędzie się w formule hybrydowej, łączącej tradycyjne, stacjonarne obrady z transmisją online.

Strona internetowa wydarzenia: forumbiznesu.lodzkie.pl

UDZIAŁ W WYDARZENIU JEST BEZPŁATNY.

Serdecznie zapraszamy!

logotypy