Cyberprzestrzeń - bezpieczeństwo w administracji publicznej

2018-09-20 - 2018-09-20

Cyberprzestrzeń - bezpieczeństwo w administracji publicznej

bioeconomy

Tegoroczna konferencja jest kontynuacją wcześniej podjętych działań, w szczególności podpisania w roku 2016 Porozumienia o współpracy pomiędzy Województwem Łódzkim a Komendą Wojewódzką Policji w Łodzi.
Celem konferencji jest poszerzenie wiedzy na temat bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni, w tym bezpieczeństwa systemów i sieci komputerowych oraz użytkowników korzystających z e-usług.
Wartością dodaną spotkania będzie wymiana informacji i doświadczeń z zakresu wyzwań jakie stwarza cyfrowy świat. Konferencja skierowana jest do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego województwa łódzkiego.

W roli prelegentów wystąpią przedstawiciele takich instytucji jak: Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi, Komenda Główna Policji w Warszawie, NASK (Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa), Instytut Kościuszki, oraz Centrum Bezpieczeństwa Cyfrowego S.A.

Patronatem konferencję objęli: Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce, Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi, Polskie Towarzystwo Informatyczne oraz NASK.

Dopełnieniem zagadnień poruszanych podczas konferencji będzie projekcja filmu dokumentalnego o Edwardzie Snowdenie pt. „Citizenfour”, który potwierdza tezę, że żyjemy w świecie science fiction.

Pobierz agendę konferencji

Agenda wydarzenia

Cyberprzestrzeń - bezpieczeństwo w administracji publicznej 09:00 - 15:00

Temat Od Do Typ Opis
1 Konferencja "Cyberprzestrzeń - bezpieczeństwo w administracji publicznej" 09:00 15:00 inne Cyberprzestrzeń - bezpieczeństwo w administracji publicznej
logotypy