Connector #11

2020-08-06 - 2020-08-06

Connector #11

Niełatwy to czas dla kontaktów biznesowych. Pandemia zamknęła nas w domach, spowolniła nasze projekty, a nawet zmusiła do drastycznej korekty planów na przyszłość.

Żeby Wam to osłodzić przypominamy, że cowork SkyHUB jest już otwarty! Znów możecie w naszej przestrzeni całkowicie za darmo pracować nad swoimi pomysłami. Odmrożenie najlepiej świętować wspólnie, dlatego od razu robimy Wasz ulubiony Connector. Słodko, prawda? Jak zwykle szykujemy niespodziankę... ale o tym za chwilkę.

Przyjdźcie!

Porozmawiamy o tym, co się przez te długie miesiące izolacji u Was pozmieniało i jak się z tym czujecie. Jak zawsze podzielimy się tym, czego potrzebujemy, co oferujemy, a także czym nawzajem możemy się zainspirować. Po to właśnie jest Connector!

Dla wspólnego bezpieczeństwa przygotowaliśmy przestrzeń SkyHUB do wytycznych Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego.

Obowiązuje:
- dezynfekcja rąk,
- noszenie maseczek,
- zachowanie odstępów.

---
Connector to cykliczne spotkania, podczas których integrujemy środowisko startupowe i biznesowe w naszym mieście. To wydarzenia, na których masz możliwość spotkać wiele kreatywnych i przedsiębiorczych osób. Poznaj swoich potencjalnych partnerów biznesowych i buduj skutecznie relacje biznesowe.
Prowadzisz swój startup? Jesteś freelancerem? A może po prostu korzystasz z naszej przestrzeni lub byłeś na którymś z naszych wydarzeń? Serdecznie zapraszamy na Connector SkyHUB!

O pyszne lody dla uczestników wydarzeniu zadba Łodziarnia – Lody na okrągło
https://www.facebook.com/lodziarnialodynaokraglo/

 

logotypy